Technické požadavky

PA, FOH systém, světla

Očekáváme profesionální, značkový PA/FOH systém (žádné lepené/home-made systémy). Výkonově rozumně dimenzovaný na daný prostor a typ vystoupení.

Sestava PA musí být typu L + R + SUBs a v případě většího (kulturní dům a větší) nebo venkovního prostoru je nutno navíc také zajistit vykrývací reproduktory v prostoru před pódiem, jelikož nástroje nehrají z pódia.

PA systém musí být umístěný ve správné výšce a na samostatných stojanech nebo na konstrukci pódia. Vykrývací aparatura musí být umístěna tak, aby vhodně vyplnila zvukovou díru v prostoru před pódiem (kapela nemá na pódiu kromě bicích žádnou zvukovou aparaturu, nástroje hrají přímo do mixu). V případě nemožnosti zajistit front fill aparaturu je nutno s kapelou dohodnout dopředu alternativní řešení.

Z hlediska světel nemáme specifické požadavky, nevyužíváme žádné programování. Ideálně má být pódium vybavené základními světly (par, wash, spot, led).

Další detaily o vybavení kapely a požadovaných vstupech a výstupech naleznete na stránce Input List.

Pódium

Minimální rozměry pódia jsou 6 x 4 m, vyvýšené o minimálně o 0,8 m nad úrovní parketu. Pokud je to možné, prosíme také o bubenický riser o rozměru 3 x 2 x cca 0,5 m. Pódium musí být zajištěno proti větru a dešti.

Další detaily o uspořádání pódia naleznete na stránce Stage Plan.

Plachta / banner

Prosíme o umožnění pověšení banneru / plachty za záda bubeníka. Kapela má k dispozici plachtu o rozměru 3×2 m.